40 vjece e pamartuar? Kur e ke humbur VlR GJËRlNË..??- Albana Osmani be fason me përgjigjen

Albana Osmani është treguar gjithmonë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private.

Ajo është munduar ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes, pavarësisht kuriozitet të shumtë.Së fundmi, moderatorja e njohur ka dhënë disa detaje nga jeta e saj personale.

Albana ka rrë fyer se nuk është lidhur kurrë me ndonjë person të huaj duke u shprehur se kjo gjë thjesht nuk i ka rastisur.

Ndërsa u shpreh se do ishte e hapur për lidhje me të huaj nëse do gjente personin e duhur.“Asnjëherë me të huaj.

Dhe kjo jo për patriotizëm. Thjesht nuk ka rastisur. Nëse do ndodhë dhe do jetë njeri i mirë, për mua nuk ka asgjë. Është e rëndësishme të kuptohesh.

Do ishte mirë gjithmonë shqiptar sepse familjet do merreshin më shumë vesh,”– tha ajo në emisionin “Prive”.

Ndërsa nuk mungoi as pyetja se kur e ka humbur vir gjë rinë, ku Albana u shpreh: “Vir gjë rinë? Është një pyetje shumë e kon sumuar.

Të them të drejtën dhe kur e kam dëgjuar në disa intervista këtë pyetje, kam thënë ‘Boh shumë, shumë mentalitet i gab uar, ende bëhet kjo pyetje?’.

Për kuriozitetin tuaj, kam qenë 52 vjeç”. Bëjni mirë llogaritë.”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*