42 vjecarja kerkon burre: Jam e vetme me mamin ne shtepi spo ka kush te me..

42 vjecarja kerkon burre: Jam e vetme me mamin ne shtepi spo ka kush te me..

Vera, një 42-vjeçare nga kryeqyteti kërkoi në emisionin “Aldo Morning Show” një njohje. E pyetur nëse ka patur lidhje më parë, Vera tha se nuk ka patur asnjë lidhje më parë dhe se ka jetuar gjatë gjithë kohës me të ëmën.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*