A do ta përdorte Ardit Gjebrea trupin e vajzës së tij si tavolin për ngrënie..??

A do ta përdorte Ardit Gjebrea trupin e vajzës së tij si tavolin për ngrënie?E vogla e shtëpisë së Ardit Gjebreas dhe Anilës, Anna, është sot vajza e ditëlindjes.Koha po kalon shpejt dhe Anna është kthyer tashmë në një zonjushë të vogël, e cila feston ditëlindjen e dymbëdhjetë.Në një nga episode e emisionit të Ardit Gjebreas këtë të dielë, janë… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*