A I Ka Ndodhur Diçka E Keqe? Arjola Habit Me Foton E Fundit, Shfaqet Me Flokët Pa Krehur Dhe…

Arjola Demiri, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë. Aktorja nga Tropoja, bëri bujë të madhe me rolin e “Xhbanes” në serialin O sa Mirë, projekt ky që ia hapi rrugët për sukseset me mëtejshme.

Më pas, këtë vit ajo mori pjesë në formatin Big Brother Vip ku ishte njëra nga konkurrentet më të dashura për publikun.

Sot, ajo është duke shijuar ditë pushimi në Turqi, e imazhin i fundit i saj i ka befasuar të gjithë, Arjola është shfaqur me flokë të pa rregulluar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*