Ai u shpreh se e sheh vetëm si mike, Gresa i kthehet keq Stresit: Ti ke probleme me veten

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Gresa ka ak uzuar Stresin për sjelljen e tij brenda këtij reality show, ndërsa ka shtuar se “ndihet me fat që është larguar nga ai”.

“Unë s’luaj me zemra të njerëzve. Për mua është shumë fallco, nuk i besoj këtij njeriu. Për mu është vetëm negativitet”, ka thënë Gresa.

“Është inatçi. Nuk ka besim në vete. Ka probleme me veten. Unë e di çfarë personi jam, dhe nuk e di për çfarë skenash po e bën këtë. Fallco, fallco, fallco”, ka shtuar ajo.

“Më fa llco se ti s’ka. Virtyti më i keq është mosmirënjohja”, i tha Stresi.

Pas sher
rit dyshja u pajtuan pasi Stresi i kërkoi falje Gresës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*