Ajo mendoi se do të kishte binjakë, por pati një lindje që tronditi mjekët

Kur Aleksandra mësoi se ishte shtatëzënë, për të ishte një moment mjaft i lumtur. Me kalimin e kohës, barku i saj u rritë aq shumë, sa që ajo mendoi se priste jo dy bebe, po tre bebe, dhe filloi të bënte plane për këtë, shkruan pemajetes.com.

Mirëpo kur ajo vizitoi mjekun dhe bëti një ekografi, mjekët ia bënë me dije se ajo nuk do të lindte binjakë e as trenjak. Fillimisht ajo u mëzit pasi mendoi se ndonjëra nga foshnjet mund të kishte humbur jetën në mitrën e saj. Por, mjekët kishin një befasi për të, pasi e informuan se do të lindte katër fëmijë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*