Aksident i rëndë në Tiranë/ Shoferi humb kontrollin dhe hyn në oborrin e një banese, përplas për vdekje 23-vjeçaren

Aksident i rëndë në Tiranë/ Shoferi humb kontrollin dhe hyn në oborrin e një banese, përplas për vdekje 23-vjeçaren

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë.

Shtetasi me iniciale D.T ka humbur kontrollin e automjetit duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka hyrë në oborrin e një banese.

Sipas njoftimit të policisë, si pasojë e këtij aksidenti fillimisht është plagosur një 23-vjeçare që ndodhej në oborrin e banesës së saj, e cila më pas, vajza ka ndërruar jetë në spital.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*