Anita per Ramushin: Me shume i pelqen qysh vallzoj ne shtepi

Mbrëm jen e së shtunës, djali i Shkurte Fejzës i ka dhënë fund be qarisë, të ftuar në dasmën e madhe ishin edhe fytyra publike.
Në mesin e tyre, i ftuar ishte edhe ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ba shkëshortja e tij, Anita Haradinaj.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

E në momentin kur Haradinaj u pyet se a po i pëlqen vallëzimi i Anitës në “Dance Albania”, përgjigjja e tij ishte ..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*