Arbana nuk do jetë më prezantuese? Deklarata e papritur e moderatores: Unë heq dorë…(VIDEO)

-Arbana nuk do jetë më prezantuese? Deklarata e papritur e moderatores: Unë heq dorë…(VIDEO)

-Moderatorja Arbana Osmani ka bërë një deklaratë të papritur mbrëmjen e të martës gjatë prezantimit të spektaklit.Ajo ka thënë se “heq dorë” për prezantimin e ‘BBV’ vitin tjetër. Por e gjitha ka qenë në kuadër të një shakaje, e cila rodhi nga reagimi i Luiz Ejllit.

Ky i fundit po ndihmonte Kejvinën të hapte biletën e Arianës për të parë nëse ajo ishte vajtje-ardhje dhe do të kishte shansin për t’u kthyer në shtëpi.“Ah sa më pëlqen kjo muzika, banorë…”, tha Luizi si të ishte në vend të Arbanës.“Hajt se do e prezantosh ti vitin tjetër Luiz. Unë me banorë si ju heq dorë”- tha Arbana.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*