Aurela Gaçe Poston Videon Duke Hekurosur: Në Shtëpi S’e Konsideroj Veten VIP, Jam Mami I Dy Vajzave.

Aurela Gaçe ka ndarë së fundmi një video në profilin e saj në Instagram ku shihet duke hekurosur rroba. Këngëtarja e mirënjohur shprehet për ndjekësit se kur është në shtëpi nuk e konsideron veten VIP por mama e dy vajzave, të cilat kanë nevojë për përkujdesin dhe praninë e saj.

Postimi i plotë:

Mbemë,më qortoi një mik artist,
më tha,- Ti poston vetëm punën ttnde, skenën, koncerte, këngë,projekte, edhe stërvitjen.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*