Behet gjyshe Aida Shtino por nusja ia ka… Ja kush eshte djali i gazetares, qe kurre nuk donte ta tregonte

Pas disa vitesh shkëputjesh nga media, Aida Shtino është rikthyer në ekran me një emision të ri edhe pse të gjithë vazhdojnë ta specifikojnë si moderatorja e “Njerëz të Humbur”.

Duket se ajo është ende mjaft e afërt me publikun edhe pas shkëputjes.

Aida Shtino ka dalë së fundmi në një intervistë në Abc-ja e mëngjesit ku ka folur për jetën e saj, divorcin dhe lidhjen e re.

Gazetarja foli dhe për djalin që jeton në Austri. E pyetur se përse nuk e ekspozon publikisht, Aida tha se është një vendim i të birit. Teksa nënkuptoi se djali i saj është në një lidhje serioze, gazetari e pyeti se si është Aida si një vjehërr.

“Jam një vjehrrë, nuk e di tani sepse jemi në fillimet. Po është e jashtme, të shikojmë njëherë. Unë besoj se do të jem e mirë. Në kuptimin se do të dal shumë dashuri dhe s’do të ndërhyj në jetën e tyre personale kur ata të vendosin.”, tha ajo.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*