Bejne si te ndershme/ Kush janë femrat VIP që i kanë marre njera tjetres burrat

Lidhjet e reja në showbizz-in shqiptarë kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut. Lajmet që vijnë nga jeta private e personazheve të famshëm shpesh kanë prishur edhe miqësi. Nuk kanë munguar edhe rastet, kur këto histori kanë nisur mbi disa të vjetra, po me personazhe të njohur. Raste ka pasur plot, ku të njëjtat emra kanë qarkulluar në disa histori dashurie. Ne po ju listojmë disa prej vajzëve të showbizz-it që ‘shkëmbyer’ partnerët.

Do të duhej një video ku ndodhi edhe puthja për të konfirmuar atë që flitej. Fifi dhe ish-burri i Adrola Dushit kanë nisur një lidhje. Me të dal nga Big Brother, duket se këngëtarja nga Kosova ka gjetur dashurinë. Në rrjetet sociale qarkullon një video ku ajo dhe Adisi shkëmbejnë disa puthje të nxehta dhe nuk shqetësohen aspak për dhjetëra sy që po i shohin dhe filmojnë. Por Adisi nuk është një emër i panjohur për publikun. Ai është i njohur në media si ish-burri i Adrola Dushit. Ai dhe missi nisën një lidhje në moshë të re që u celebrua në martesë pas ardhjes në jetë të djalit të tyre.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*