Berisha tha se policia ia fu ti qesen ne stomak Laer Kurtit, reagon Rama: Hienë që nuk bëhet kurrë njeri, kërkon ta

Kreu i qeverisë Edi Rama ka reaguar mbi deklaratën që ka dhënë Sali Berisha mbi vd kjen e Laer Kurtit.

Ai e krahasuar Berishën me një hi enë e cila nuk kthehet dot më në njeri.

Rama ka theksuar se ata po shq ejnë një të vd kur për t’ia hedhur f jin policisë.

Kujtojmë se Berisha gjatë deklaratës së tij me gazetarët ka ngritur ak za duke thënë se qeset “me të bardhë” që janë gjetur brenda stomakut të Kurtit janë vendos nga ata.

Reagimi i Ramës pas ak zave të Berishës:

Kur njeriu bëhet hienë nuk bëhet më kurrë njeri, po kur njerëzit u venë pas h enave rr zikojnë të bëhen hiena! Si mund t’u shkohet ende pas hienave që prej 24 orësh po shqyejnë një të vd kur nëpër media, duke ia hedhur fajin policisë, kur edhe vetë prokuroria ka folur qartë?!

Çdo shqiptar që i ndjek këto hiena nga mbrapa duhet të pyesë veten çfarë shqiptari është dhe çfarë kërkon pas atyre, që kërkojnë vetëm rrëmujë, ko flikt, gj k mundësisht, e që h në bukën e Shqipërisë po bëjnë duvanë e Rusisë!/albeu.com

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*