Bleona Qereti: Njerëzit që pυnojnë nga ora 9 deri në 5 janë deΙe dhe…(VIDEO)

Bleona Qereti: Njerëzit që pυnojnë nga ora 9 deri në 5 janë deΙe dhe…/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Emisioni “Opinion” nga Blendi Feziu mbrëmë kishte mbledhur disa nga figurat e njohura të ekranit shqiptar të cilët diskutuan rreth temës “A na bën p araja të lumtur”. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*