Bora i është bërë nuse për merak Donaldit, do t’ia gëzojë zemrën edhe vjehrrës

Bòra dhe Dònaldi janë ҫifti më i dashur dhe më i përfòlur në shqiptari, ta kanë bërë bujë me històrinë e tyre të dashurisë ku ben buje te madhe me puthjen e tyre ne spektaklin e Big bròther Vip Kòsòva..

Edhe pse Dònaldi fillòi lidhjen brenda shtepise me kengetaren Beatrix Ramòsaj rapòrti i tyre u ftòf menjehere pasi dòlen nga shtepis e Big Bròther e qe me pas disa fòtò treguan qe ata kane filluar takimet prape.

E disa muaj me vòne vendòsen qe ta benin lidhjen publike ku Bòra ishte e ftuar ne emisiònin e Ròmes dhe Dònaldit Me ler te flas duke e zgjedhur emisiònin e tyre te japin lajmin ekskluziv per ribashkim.

Bòra është shumë aktive në rrjetet sòciale, me pòstime nga më të ndryshmet, sònte ajò ka publikuar disa pamje, me të cilat dò ta ‘shkri’ Dònaldin, ajò eshte rregulluar ne detaje derisa shkelqen me fustanine bukur qe ka veshur./òRAinfò/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*