Bukuria 61 vjec kerkon burre me 100 mij Euro Shikoni ke i sjell e bija ne studio..??

Rovena rrëfeu ndër të tjera edhe dëshirën e saj, të motrave dhe vëllait për të martuar mamanë e tyre e cila është 61 vjeç. Sipas Rovenës mamaja e saj nuk pranon që të martohet përsëri. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

E sipas Rovenës, e ëma me shaka u ka thënë se nëse do të pranojë, do ta bëjë për një burrë që të ketë 100 mijë Euro. Por stafi i emisionit i ka bërë një surprizë dhe ka gjetur një burrë të quajtur Kujtim, i cili shkon në studio. Burri në fjalë ka me vete një valixhe me 100 mijë Euro/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

Rovena rrëfeu ndër të tjera edhe dëshirën e saj, të motrave dhe vëllait për të martuar mamanë e tyre e cila është 61 vjeç. Sipas Rovenës mamaja e saj nuk pranon që të martohet përsëri

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*