Burri ishte ne Gjermani, Ja si me bindi vjehrra, qe ta bejme bashk me vjehrrin

Prinderit e burrit ishin pervecse njerez te edu.kuar ishin edhe shume te suks.esshem dhe mund te them se per shkak te tyre LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

une jam bere kaq e suks.esshme dhe m.undohem qe ti falenderoj sa here qe me jepet ra.sti sepse e meritojne por nje dite vjeh.rra me bindi qe ta bej me vjeh.rrin nje nate LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*