Burri po te trad heton! Fallxhorja tro ndit këngëtaren Irini Qirjako në mes të emisionit

Së fundmi, këngëtarja ka qenë e ftuar në emisionin “E diell” ku dhe ka rrëfyer më shumë detaje nga jeta e saj personale si dhe ajo profesionale.

Mirëpo, këngëtarja është përballur edhe me një situatë mjaft komike.

Në studio u ftua dhe një f llxhore, e cila supozohej të shihte filxhanin e Irinit.

Në momentin që u duk se i “fitoi besimin” me disa të vërteta që gjeti rreth këngëtares, ajo e futi në k rthin e përgatitur nga vetë stafi i programit.

F llxhorja aludoi se bashkëshorti e tr dhëton Irinin. Ajo tha se e sheh atë shumë të mërzitur, po tenton të hapë një biznes dhe për këtë gjë po e ndihmon një vajzë.

Këngëtarja ra dakort me atë që ajo i tha, por tregoi se bëhet fjalë për vajzën e tezes së bashkëshortit të saj. Nga ana tjetër, f llxhorja insistoi duke i thënë që nuk bëhet fjalë për një të afërm, por për dikë tjetër që i qëndron shumë parë.

“Epo, unë jam se s’ka kush të jetë tjetër!”- tha Irini, e cila u duk se e përballoi mirë situatën.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*