Deklarata e tronditëse e Kryemadhit: Do t’i hipi gomones e do të iki në Angli

Teksa ka folur për aferën e inceneratorëve, ish kryetarja e LSI, në emisionin “Now” me Erla Mëhillin, ka deklaruar :

“Nëse do them se nuk kam çfarë t’i bëj Edi Ramës, atëherë më mirë të iki të rri në shtëpi ose ti hypi dhe unë gomones e të iki në Angli siç ikin shqiptarët. Nuk kam zgjedhje tjetër, ose vetëm e fillikat, atje te dera e SPAK do të shkoj”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*