Dikur shoqe , sot nuk flasin prej Donaldit, “lu fta e heshur” e Borës dhe Beatrix qe askush se ka kuptuar

Shkojmë ku shkojmë, por sërish përfundojmë në vorbullën e treshes Bora-Donald-Beatrix, histori e cila mbajti “në këmbë” gjithë publikun për një vit të tërë. Një ndër arsyet se përse kjo histori mori përmasa edhe më të mëdha ishte fakti se Bora dhe Trixa kanë pasur shoqëri goxha të ngushtë më parë.

Së funmi IconStyle, ka publikuar një foto të tyre të vjetër, ku ato shihen në shoqërinë e njëra-tjetrën si dhe i pranishëm ka qenë edhe vëllai i Trixës, Alban Ramosaj. Bashkë në një foto, Bora, Trixa dhe Albani duket se kalonin një kohë të bukur në shoqërinë e njëri-tjetrit dikur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*