Do të shpërtheni nga energjia: 3 lugë të këtij ilaçi kurojnë aneminë dhe mbrojnë nga viruset!

Ulja e nivelit të hemoglobinës në gjak, pavarësisht nga numri i qelizave të kuqe të gjakut (eritrocitet), zvogëlon aftësinë e gjakut për të transportuar oksigjenin në qeliza, duke çuar në anemi.

Në mjekësinë popullore ekzistojnë disa receta për rritjen e hekurit në gjak.Lani limonët mirë dhe pritini në gjysmë. Hiqni farat, grijeni atë dhe shtrydhni lëngun. Nëse keni blerë limonat ne shitore jo organike, atëherë qëroni ato.Vendosni limonët e shtypur në një kavanoz qelqi 1 litër. Pastaj shtoni mjaltë dhe karrota të shtrydhura dhe lëng panxhari. Perzieni mirë.Më pas kësaj përzierje shtoni arra të prera imët ose të shtypura, hurma të copëtuara dhe rrush të thatë. Perzieni mirë përsëri.

Në veçanti, kjo bombë me vitamina dhe eliksiri shërues është një ilaç jashtëzakonisht i mirë dhe i provuar për rritjen e hemoglobinës, ngritjen e nivelit të qelizave të gjakut dhe përmirësimin e numrit të përgjithshëm të gjakut.Bëni menjëherë, përveçse është super e shëndetshme, është shumë e shijshme!PERBERESIT E NEVOJSHM:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*