E dhimbshme: Para se të vdiste, i riu llapjan kishte kërkuar të lutemi për të

Mëngjesin e sotëm Podujeva u trondit me lajmin për vdekjen e të riut Flakron Zeqiri (Bashota), nga fshati Llapashticë.

Lajmi u bë i ditur edhe nga familjarët e të ndjerit.

I riu vuante nga sëmundja e kancerit dhe para disa javëve kishte bërë një kërkesë në rrjetet sociale.

Ju lutem shpërndajeni se ndoshta dikujt nga ju i pranohet Lutja!

Jam 25 vjeç dhe quhem Flakron Zeqiri dhe jam i semure qe prej 4 vitesh me kancer.

Tani mjeket me kane than qe nuk munden te me ndihmojne.

Kam shpres vetem te Zoti.

JU LUTEM JU LUTEM ME SHPERNDAJENI qe ta shohin sa ma shume njerez edhe te luten sa ma shum njerez per mua.

InshaAllah Allahu na i pranon lutjet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*