E duam te gjithe! Zbulohet banori i parë i “Big Brother Vip 2?” (FOTO LAJM)

ishte këngëtari i njohur i muzikës popullore, Altin Shira. Mes këngëve dhe humorit në studio, artisti pati edhe një moment të veçantë.

Gazetari Ervin Kurti improvizoi një situatë në dukje me humor por në fakt ishte ftesë e hapur me

konfirmimin e produksionit të “Big Brother Vip 2”.Aktorja e “Portokalli” Odisela Balla që

imiton Arbanën në programin e humorit, i bëri ftesën për të qenë pjesë e këtij edicioni.

Megjithëse ai tha se duhet të mendohet për këtë dhe ishte 50 me 50, mesa duket banori i parë do jetë pikërisht këngëtari.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*