E fundit/ Nënë E 3 Vajzave Të Vogla , Ndahet Papritur Nga Jeta Prezantuesja E Njohur Televizive

Një lajm i hi dhur ka ardhur për botën e medias. Është ndarë papritur nga jeta në moshën 42-.

vjeçare prezantuesja televizive Erin Jjayne Plummer. Ylli i njohur televiziv është përshkruar si një njeri i mrekullueshëm nga kolegët zemërthyer pas vd ekjes së saj gjatë fundjavës.

Shkaku i vd ekjes së Erin nuk është bërë i ditur. Ajo la pas bashkëshortin dhe 3 vajza të vogla.

Duke konfirmuar vd ekjen e yllit, kolegia e shkatërruar e Erin në Channel 10, Sarah Harris, e

përshëndeti atë si “mama me medalje ari” në një homazh emocionues. Ajo i tha shikuesve: Kemi një lajm vërtet të trishtuar për të ndarë këtë mëngjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*