E fundit! Nga sot shènojë datën 2 Nentor, tani bèni gáti gjithë shtëpínë, kjo prítet pas orës 19

Dashi Sot Hëna do privilegjojë miqësínë dhe jetën familjare për ju. Do qëndroni më shumë kohë me ta, do argëtoheni dhe do mbùsheni me oksigjèn. Nëse keni një lídhje partneri juaj do ndërmárrë disa iniciativa për të mirën e lídhjes tuaj dhe ju nuk dùhèt absolutisht t’ia ndálni hovin.

Lërèni atë t’iu udhëhèqë dhe nuk do pe.ndoheni. Ju beqárët do njiheni paprítur me persona joshës dhe intelígjèntë. Nëse pranoni të vazhdoni njohjen keni për të bërë zgjèdhjen e dùhur. Në pùnë do árríni të realizoni gjíthcka që keni në mendje dhe do ndiheni të përmbùshur. Sektori i financave do márrë bekimin e yjeve.

Demi Ndërlídhni imagjínátën me energjínë dhe asgjë nuk do ju rezístojë dot gjatë kësáj dite. Gjërat kanë për t’iu ecur mirë kudo, por në pùnë do shkëlqeni edhe më shumë. Nëse jeni në një lídhje do ju lindin plòt ide si ta bèni çdo çást edhe më të bukur.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*