E lash Burrin shqiptar e tash jam ne lidhje me nje djal te zi, du me humb familjen se nuk po e pranojn por…

E lash Burrin shqiptar e tash jam ne lidhje me nje djal te zi, du me humb familjen se nuk po e pranojn por… – Pershendetje deshiroj emri te jet anonim Jam nje vajz 26 vjet jetoj jasht Kosoves shyqyr Zotit ,isha shum e re kur u martova me nje djal nga Kosova por u ndam per

shkak se aj me maltretonte dhe atij interesonin edhe letrat dhe deshti Zoti ja prisha nuk ishim te njejtit qytet une dhe aj,por prej atij momenti me ka hi ne kry mos me marr nje qe osht ne ks zdo me than qe jan krejt te njejt por une skam ma interes ta marr nga ks

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*