Edhe kjo i duhej! Grida Duma cme nd rrjetin, fryn buzët si femrat VIP, ja si duket tani

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është një prej grave parlamentare më të komentuara për pamjen e saj të jashtme.

Në daljen e saj të fundit, përdoruesit e rrjeteve sociale kanë vënë re disa ndryshime në fytyrën

e saj. Trendit të fillerave, fryrjes së buzëve e jo vetëm duket se nuk u ka rezistuar dot as Grida.

Deputetja demokrate duket se ka fryrë buzët dhe në rrjetet sociale po aludohet se ka rimodeluar hundën dhe fryrë mollëzat me fillera.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*