Edhe pse 53 vjeçare, Mihrije Braha tregon 3 sekretet pse duket si e re

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mihrije Braha pyetet shpesh për sekretin e rinisë së saj dhe këtë herë ajo ka vendosur ta ndajë me të gjithë.

Baby Boo
Në një lidhje Skype për emisionin “Wake Up”, Mihrija tregoi se ka tre sekrete sesi ka arritur që 53 vjeç të duket ende kaq e re dhe e freskët. Sekretet janë: Gjumi i mirë, mendime pozitive dhe regjim ushqimor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*