Ekskluzive/ “O Z ot cme panë sytë”, flet nëna e Lear Kurtit: Ishte me hem atoma, i gr shtuar dhe i dh nuar shumë! (VIDEO)

Vd kja e Lear Kurtit mbetet ende m ster, edhe pse sipas aut psisë shkak u konsideruan dy qese me lende , të cilat thuhet se 32-vjeçari i g lltiti.

Nëna e Learit ka dhënë ditën e sotme një intervistë, ku ndër të tjera ka hedhur dy hime se djali i saj ishte i dh nuar pasi kishte hem toma në kokë dhe në tr p. Në një intervistë për News 24, ajo po ashtu tregon se policia e ndalonte gjithmonë atë, por ai përballej me ta pasi e ndiente veten të pafajshëm.

“Shokët e Learit më njoftuan. Më tha në Leari. Mos më thoni që është në b rg ose në spital u thashë. Shkuam në spital po pyesnin shokët e tij, pastaj shkuam të Nënë Tereza, burri e kishte marrë vesh. Ai kishte nd rruar jetë ndërkohë. Nuk më tregonin, më thanë ishte në gjendje k me.

Unë u bëra keq. Humba ndj njat në atë moment. Leari ndërroi jetë në orën 12 e pak. Kur u zgjova ishte ora 3, ai kishte kohë që kishte ndërruar jetë. Nuk e pamë në asnjë moment kur ishte në m rg. Leari gëzonte shëndet të fortë. H shash pinte si çdo kush. Që të kishte shenja dobësie nuk kishte.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*