Eranda u bë nuse dhe Irma as që ia hodhi sytë! E pap ritur ajo qe po ndodh me dy motrat

Edhe njëherë tjetër, motrat Libohova treguan se gjërat nuk po marrin aspak drejtim pozitiv dhe hatërmbetja qeka më e madhe se ç’mendonim.Irma dhe Eranda kanë marrë pjesë së fundmi të dya në

“Maratona Këngë Moj”, por nuk janë ngjitur në asnjë moment bashkë në skenë, siç i ka njohur publiku i gjerë shqiptarë. Madje, kanë publikuar foto me të gjithë artistët, si Irini Qiriako, Era Rusi e shumë të tjerë, por asgjë nuk i ka bashkuar motrat as këtë herë.

Dje po ashtu u njoftua qe Eranda u vesh si nuse, duke lajmeruar keshtu dhe per nje ndryshim te madh ne jeten e saj, por Irma nuk shfaqej gjekundi

Prej kohësh, lajmi se motrat më të famshme të muzikës popullore shqiptare nuk kanë raporte të

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*