Fjolla Morina shtrohet ne ʂριƚαI pasi ish partneri i saj Fisnik Syla beri publike lidhjen me fytyren e njohur publike

Dashuria e Fjolles dhe Fisnikut bëri bujë të madhe në me diat rozë, por edhe pas nd arjes po arrijnë të marrin vëmendje me po stimet në rrjet et sociale.Ditën e sotme këngëtarja Fjolla Morina pos toi një imazh nga ʂ pit ali LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Ndërsa Fisniku në “TikTok” postoi një video ku shihet në një disk otekë nën shoqërinë e një vajze.I kontaktuar nga redaksia jone Fisniku u shpreh se vaj za me të cilën është në lidhje është…LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*