Flet shqiptari që e v rau të dashurën nga xhelozia: I pashë një mesazh

I riu shqiptar i cili vr au mizorisht të dashurën e tij ka mbërritur në Gjykatën e Pireut pak pas orës 10:30 të mëngjesit nën masa dramatike sigurie dhe ka qëndruar në zyrën e hetimit për më shumë se 2 orë.

Prokurori e ka akuzuar për vrasje me dashje në gjendje të qetë shpirtërore, ndërsa avokati i sulmuesit në deklarimet e tij ka theksuar se 25-vjeçari është i penduar dhe i dërrmuar nga përfundimi tragjik.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*