Flet troç, Beniada dhe tregon se çfarë e tërheq te një mashkull: E dua me…

Modelja Beniada Nishani ishte sot e ftuar në “Wake up” ku mes të tjerash u pyet se çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull.

E njohur për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, Beniada nuk hezitoi të përgjigjej. Ajo tha se gjëja e parë janë sytë, pastaj kofshët.

“Atëherë do them dy gjëra. E para sytë, e dyta këmbët, kofsha. Muskuloz. Që tregon se bën sport. Çunat me kofshë të drejta”, u shpreh modelja.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*