(Foto) Të Kapur Dorë Për Dore/ Ja Kush Është Dhëndëri I Ilir Shaqirit, Vajza E Tij Prezanton Të Dashurin

Emily Shaqiri ka postuar dy foto në faqen e saj në Instagram që nuk kanë tërhequr vëmendjen vetëm sepse janë foto të bukura, por sepse kemi të bëjmë me një “remake”.

Vajza e balerinit Ilir Shaqiri, ka publikuar një foto me shokun e saj të ngushtë që nga fëmijëria. “I njëjti person, e njëjta pozë dhe i njëjti vend, por me 10 vite diferencë,” – shkroi Emily krahas fotos.

Leonardo Ferrara është shoku i një jete për bukuroshen dhe këtë aspekt personal, ajo vendosi ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Vajza e Ilir Shaqirit, Emily, na prezanton me shokun e saj të jetës (foto)I ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan 5”, në episodin e parë për këtë sezon, balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka folur rreth marrëdhënies së tij me bashkëshorten.

Më tej i pyetur se çfarë i mungonte në “Big Brother VIP” më shumë nga rituali i jetës së përbashkët me Emanuelën, Iliri dha një përgjigje interesante.“Më mungonin shumë gjëra. Më mungonte fjala, më mungonte shikimi, më mungonte ëmbëlsia, por tani aty brenda shtëpisë ndodhin disa mekanizima që janë “anti-njerëzore” sepse ti transformohesh…”, tha fituesi i BBV.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*