Gjithçka Fotoshop Kemi Pare Deri Më Sot, Kjo Foto Zbulon Celulitin Dhe Tulat E Nora Istrefit..

Nora sigurisht që kujdeset edhe për trupin e saj ta mbajë në formë.

Por një fotografi e cila po qarkullon iu bënë të mendoni dy herë rreth kësaj qështje, pasi këngëtarja shihet me disa kilogram më shumë dhe mjaftë celulit./InfoKosova/Gjithçka Fotoshop Kemi Pare Deri Më Sot, Kjo Foto Zbulon Celulitin Dhe Tulat E Nora Istrefit..Ajo në çdo paraqitje të saj mundohet të shfaqet seksi dhe sharmante, shkruan InfoKosova.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*