Godet kengetari i njohur Endri Prifti/ Zbulon kush do e fitojë Këngën Magjike dhe festivalin e RTSH: Janë vendosur 5 muaj para

Këngëtari i njohur Endri Prifti, ka treguar ne nje postim ne rrjetet sociale se kush do jetë fituesi i Këngës Magjike si dhe Festivaliti të RTSH. Ai shprehet i sigurt se këngën magjike do ta fitojë Marsela Çibukaj, ndërsa në Festivalin Kombëtar vendin e parë do ta fitojë reperi Noizy, në bashkëpunim me këngëtarin Eugent Bushpepa.

Tashmë juve jeni mësuar si funksionojnë këto, mblidhen ata byroja që gjysmet e tyre për kokë time, i kanë këpucët të dyja të majta dhe vendosin ata 5 muaj para se kush fiton, shkruan ai në postimin e tij.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*