Gruaja/Shqiptare o ma do shpyrty: Unë dua ta dini mar.redhenie të egër, por burri thotë është turp, ne duhet të….!!

Gruaja shqiptare e thot direkt pa ju dridhur qerpiku… o ma do shpyrty met vertet unë dua ta dini mir se te un mundet vetem marredhenie të egër, por burri thotë është turp, ne kemi ra ne hall njani me tjetrin sdim qka me bo e ka me ja majt.. Ne të dy nuk jemi shqiptar sepse burri esht gjerman por traditat e tona i respektojmë, por kjo nuk do të thotë që ne duhet ta privojmë veten nga kënaqësitë e dhomës së gjumit.Kemi 10 vite bashkë edhe po të njëjtën rutinë bëjmë çdo nate.Kam studiuar psikologji dhe e kuptoj që ska rëndësi si të kënaqesh në shtrat. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Por un qka te bej e dua eger ket pun tma ben. Me pak fjalë ja shpjegova burrit por ai me befason me fjalët e tij, Ai thotë është turp, ne duhet të duhemi por jo te bejm gerrdija,kurse un u desht te ndahem nga a i, pasi,siq me shifni un dua tamam egër te me shkoq te me ndaj ne dyshe se nuk ngopem me pak un… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*