I kam lind dy binjak dhe tani kam kancer ne miter,burri me thot “ti sje per kurgjo kush te mban ty keshtu smut”,kurr ma ska flejt me mu…!!!

Un jom ni gru 45 vjeqe po du me ja kallcu ni histori temen shum tmerzitshme e ishalla mkuptoni e ma zgjedhni historin me postu grupi anonim tlutna.Un jom prej ni katunit te lipjanit po e martune Ferizaj jom martu kur i kom pas 25 vjet burrin ma ka gjet qika e tezes fillim sum ka pelqy hiq po tani tu fol tu dal mhini kogja nqef kur vendosum mu feju boll siklet mka ardh se e re sdojsha po thojke nana jem ska me dal pa u feju… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*