“I ke 300 fytyra”, debat i ashpër mes Getinjos dhe Gjonit (VIDEO)

Një debat i ashpër ka ndodhur sonte mes Getinjos dhe Gjonit.

Gjoni i ka thënë Getinjos që ai nuk mund ta mësojë atë, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk mund të më japësh ti mua mësim, sepse nuk je mësuesi im”, tha Gjoni.

Ndërkaq, Geti i ka thënë Gjonit se ai nuk guxon të flas keq për të.

“I ke 300 fytyra”, është shprehur Getinjo gjatë debatit me Gjonin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*