“I Lutesha Zotit, Më Lër Të Jetoj…”, Xhensila Tregon Betejën E Saj Më Të Vështirë

Mbrëmjen e sotme në “E ardhmja është vajzë”, Xhensila Myrtezaj rrëfeu mes emocionesh periudhën e vështirë që ka kaluar gjatë pa.ndemi së. Këngëtarja zbuloi për herë të parë se kishte kaluar bashkë me të bijën. Ndërkaq, ajo u ndal dhe tek një moment të vështirë që kishte përjetuar pasi ishte shëruar nga vi.rus i teksa po kthehej në Tiranë.“Ndjeva një goditje shumë të fortë në kraharor, vajzën e kisha pas dhe shtrëngova Besin për një moment. E vetmja gjë që mendova ishte se kaq ishte për mua. Filluan të dr.idh ura të pakontrolluara, oksigjeni iku pothuajse komplet. Jam një person që bëj jetë të shëndetshme dhe nuk kam patur kurrë probleme me shëndetin.

U gjeta përballë një fakti që se kisha përjetuar kurrë. E vetmja që më erdhi ndërmend thashë zot pikërisht pse tani që kam vajzën afër sepse është aq e rritur për të kuptuar se çfarë po ndodh përreth.”, tha këngëtarja. Më tej, Xhensila shtoi se kishte përjetuar a.tak pan.iku dhe kjo, sipas mjekëve, kishte ardhur nga gjendja emocionale që kishte përjetuar gjatë pa.ndem isë.“Falë zotit ishin shumë afër Tiranës edhe shkuam tek “Spitali Amerikan 3”. Të dr.idhurat vazhdonin dhe i lutesha zotit më lër ta jetoj vajzën dhe Besin, të mos më humbasë mami mua. Dhe ka qenë moment shumë i vështirë se fiks në ato momente nuk po mendoja veten por njerëzit që më duan shumë. Pas analizave, isha shkëlqyeshëm dhe kardiologu më sugjeroi që është pa.nik a.tak.Per te lex.uar me shume ju ft.ojm qe te sht.ypni rek.lamen me pos.ht, prisni sek.onda..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*