I mbyllen dyert! Aida Shtino feston sot ditëlindjen, sa vjeç bën gazetarja e njohur

Sot, 30 dhjetor 2022, Aida Shtino feston ditëlindjen. Gazetarja e njohur që ka drejtuar emisionin “Njerëz të Humbur” mbush sot 52 vjeç.

Prej kohësh, Shtino nuk ka qenë e pranishëm në media, ndërsa së fundmi ajo drejton një emisionin televiziv.

Kujtojmë se në një intervistë në media së fundmi, foli “Njerëz të humbur”, dhe për gjurmët që ka lënë ky emision jo vetëm te ajo por dhe të njerëzit që ka ndihmuar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*