I tha e pacipë, Arjani e thotë troç për Nedën: Do të doja që të…??

Opinionisti Arjan Kononmi në një rrëfim pa filtra në Më lër të flas këtë të shtunë i ka çuditur të gjithë.

I pyetur nëse do të donte që Neda Balluku, mblesi i Për’puthen të largohej, ai është përgjigjur pozitivisht.

Romeo: Kam dëgjuar që ti vazhdimisht hedh kunja për Nedën do të doje që të ikte?

Arjani: Do të doja që të ikte se kuptoj pse më zë kohën mua, kushdo që të ishte.

Olsa: Edhe unë mendoj si Ezeli.

Kujtojmë se Arjani dhe Neda janë përfshirë në disa debate gjatë puntatave të emisionit për opinionet në lidhje me konkurrentët.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*