I trajton si lod ra konkurentet, Alketa Vejsiu merr lajmin e keq nga produksioni

Alketa Vejsiu është një nga moderatoret më me eksperiencë në ekranet shqiptare. Ajo së f ndmi, është nën moderimin e show-t të kërcimit “Dance Albania”.

Sjellja e saj ka sjelle dhe pr bleme ne publik, pasi duke qene aspak emocionale, ka humbur shikuesit perballe emisionit ne Top Channel

Gjatë këtij sezoni, moderatorja është “ak zuar” disa herë nga shikuesit për mënyrën si i trajton në skenë konkurrentët, të cilët janë figura të njohura publike.

Gjatë puntatës së mbrëmshme, që përkoi me natën e 6-të të “Dance Albania”, teksa në skenë ndodhej Anita Haradinaj, Alketa po mundohej ta drejtonte nga kamera qëndrore.

Moderatorja e shfr tëzoi këtë moment për ta shpjeguar këtë “zakon” të saj siç e konsideroi ajo. Alketa ndër të tjera u shpreh se shikuesit çuditën me këtë veprim të saj, por ajo ka h llin se mos Vera Grabocka bërtet në prapaskenë se nuk po rrinë drejt.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*