Ia paska vene syrin! Bef ason Kejvina, ja me cilin nga djemtë do t’i bënte të gjitha në shtëpinë e “BBV”

Kejvina Kthjella është ndër banorët më të komentuar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Gjatë kohës që ajo po qëndronte së bashku me një grup konkurrentësh, Luizi nuk hezitoi ta ng cmonte atë me një pyetje ‘pikante’.

“Me cilin nga djemtë e shtëpisë Kejvina do ishte e gatshme të bënte çdo gjë në shtëpi?”, pyeti Luizi.

Pa u menduar gjatë ajo tregoi me gisht për nga Herioni, ndërsa të gjithë djemtë qeshën me të madhe.

Ia paska vene syrin! Bef ason Kejvina, ja me cilin nga djemtë do t’i bënte të gjitha në shtëpinë e “BBV”

Pas debatit me Oltën , Amosi është vendosur në pjesën tjetër të shtëpisë. Pak minuta pas diskutimit ai u bashkua Zhaklinës dhe u ulën për të bërë joga.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*