Ish i dashuri ishte Ledri Vula? Xhuli rrëqeth me rrëfimin: Kur doli ajo video me pullë të kuqe, thosha a duhet të jetoj më?

12 vite më parë ish-Miss Kosova, Xhuli Nura, u tërhoq nga ekrani pas publikimit të një videoje i ntime nga ish-partneri. Së fundmi ajo është rikthyer dhe është pjesë e “Big Brother VIP Kosova”. Mbrëmjen e të hënës Xhuli ka rrëfyer historinë e videos int ime që u publikua dhe mes lotësh ka treguar se në ato çaste ka menduar më të keqen.

“Ato momente doja të hapeshe toka dhe të shkoja, doja të fundosesha prej kësaj bote. Çdo mund i joti fshihet me një gjë kaq të vogël, me një video 30 sekonda ku një vajzë zh vishet për të dashurin e vet, që është shumë normale. Por nuk është normale me u shan tazhu me lekë.

Kam mendu a ja vlen me jetu? Me i lënë ëndrrat e mia prapa? E dija që do i shkaktoja prindërve edhe një hall më të madh. Opsioni i dytë ishte ta përballoja këtë problem kaq të madh dhe të vazhdoja përpara”, u shpreh Xhuli.

Në atë kohë u përfol se i dashuri i Xhulit ka qenë Ledri Vula.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*