Ishte 38 vjec dhe Nena me martoj me te, kur shkova ne shpi nje vajz e vogel e thirri “Babi”, u habita e nuk fola por doli qe…!!

Un jam nje grua mosha 40 vjec desha te ndaj historin time, dikush do me gjykoj ,dikush do me jap Hak ,mi te gjitha respekte. Historija ime fillon ne moshen 11 vjece ne ate mosh me vdiq baba nga nje semundje e pa sherueshme, nena me hoqi nga shkolla per arsyje se ishja shum femre e pamshme dhe opinjoni ne fshat ndikonte shum u merzita shum.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE..LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*