Ishte duke luajtur teater. Humb jeten aktorja e njohur ne prapaskenë(FOTO)

Ndahet nga jeta aktorja Josephine Melville.

Në një deklaratë të postuar në Twitter, thuhet: “Me pikëllim të thellë njoftojmë se mbrëmë aktorja Josephine Melville ndërroi jetë në prapaskenë në Nottingham Playhouse pas shfaqjes së Nine Night, në të cilën ajo po performonte.

“Mendimet dhe ngushëllimet tona të thella janë me familjen dhe të dashurit e saj”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*