Jam dashuru nprofesor spo di qysh me vepru / I thash profes e di qe je i martum ama un po te du shum,ai mu afru dhe me puthi..!!

Po ja nisi me ju kallxu ni histori te vertet temen qe osht tum ndodh qitash, jom 20 vjeqare edhe jom ne shkollen e mesme, kur ja fillum shkolles mas pandemis na ka ardh ni profesor i ri i gjuhes shqipe nfillim nuk mplequ hiq na bertitke nuk u sillke mir hiq qka na jepke projekte me bo nshpi kurr si bojsha veq mem bertit nklas edhe mu kap me.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*