Jam Nisur Për Tajlandë Nuk Kisha As 1 Euro Në Xhep », Rrëfehet Moderatori Kosovar

Moderatori shumë i njohur dhe i suksesshëm nga Kosova, Labinot Gashi, ka treguar shumë gjëra të pathëna më parë.

I ftuar në emisionin ‘Why Not’, ai tha se ka udhëtuar botën falë punës së televezionit, por jo duke qenë i pasur.

‘Kam pasur fatin të shëtis botën, pa qenë milioner, falë punës në televizion. Kam shëtitur botën nga një cep në një cep tjetër. Kam pasur rastin që jam nisur për Brazil, për Tajlandë , apo Kinë. Dhe unë kam thënë si të nisëm kur nuk kisha comme 1 euro në xhep.’, ka thënë Labi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*