Jam nje Grua 40 vjecare i kom dy femije jam e divo rcuarn…

Redaksi e nderuar kerkoj njoftim am nje femer 40 vjeqare i kom dy fémij jam e divo rcuar jetoj ne Belgjike jam e interesuar per lidhje martesore personi.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

duhet te jet i moshes 42-49 net lajmrohen vetem ata qe jon serioz ,te jen te mora lshem ashtu siq jam edhe vet dua te rehatohem nuk dua ndarje por te jeme dhe un e lumtur ne jet dhe te shijoj jeten se bashkume kur te ljmroheni ju tregoj mashum detaje faliminderit per mirkuptim anonim ju lutem.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*